Terminale płatnicze dla dużych firm

Dostosowanie raportów

Planet Pay w ramach obsługi udostępnia szereg standardowych raportów w zakresie rozliczania i ewidencji transakcji wykonywanych w terminalu płatniczym. Raport udostępniany jest zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej, w plikach umożliwiających dopasowanie danych bezpośrednio do systemów akceptanta.

Elastyczność narzędzi raportowych jakimi posługuje się Planet Pay pozwala na konfiguracje raportów i dopasowanie ich według indywidualnych wymagań Klienta.

Integracje kasowe

Planet Pay czynnie uczestniczy w budowaniu i rozwijaniu kompleksowych rozwiązań wspierających usprawnianie procesów sprzedaży i obsługi Klienta.

Oferujemy integracje systemów kasowych z terminalami płatniczymi przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań aplikacyjnych oraz sprzętowych. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom w znaczący sposób przyczyniamy się do poprawy jakości obsługi klienta skracając czas i upraszczając jego proces.

Każde z rozwiązań spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa rozliczeń transakcji kartowych.

Pakiety serwisowe

Ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Państwa zapewnienie ciągłości działania terminala, oferujemy pakiety serwisowe w indywidualnych trybach.

Tryb Złoty oferuje pomoc techniczną do 24 godzin, zaś w Trybie Platynowym do 6 godzin.

Pakiety Instalacyjne

Dla Państwa komfortu oferujemy jeden z najkrótszych czasów instalacji na rynku. Wiemy, że jest to bardzo ważne w przypadku, gdy obroty w państwa firmie są uzależnione od sezonu. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i na specjalne życzenie oferujemy instalację dodatkowego urządzenia w trybie natychmiastowym.

Modyfikacje sprzętowe

Planet Pay spełniając oczekiwania Klientów, oferuje szereg rozwiązań sprzętowych, które mają za zadanie wsparcie obsługi w zakresie przyjmowania płatności kartami. Każde z urządzeń możemy wyposażyć na życzenie Klienta w dedykowane rozwiązanie takie jak ładowarki samochodowe czy podstawki do terminali mobilnych.

Wszystkie dodatkowe elementy spełniają najwyższe standardy oraz dostarczane są przez renomowane firmy takie jak m.in. Verifon.