Terminale płatnicze

Planet Pay współpracuje z renomowanymi producentami terminali POS. Korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów, oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez organizacje płatnicze. Posiadamy zarówno terminale stacjonarne jak i mobilne, o różnych protokołach komunikacji. Elastyczna oferta pozwala dostosować urządzenie do potrzeb każdego Klienta.

VERIFONE ENGAGE V240M

Model V240m z serii Verifone Engage łączy w sobie najnowsze cechy, funkcje i efektywność działania w jednym wydajnym i opłacalnym cenowo rozwiązaniu. Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5", więcej pamięci, szybszy procesor i wiele opcji łączności — oto przenośne urządzenie płatnicze o pełnym zakresie funkcjonalności, dzięki któremu niezwykle łatwo prowadzi się mobilną działalność. Zarówno sprzedawcy, którzy potrzebują rozwiązania umożliwiającego akceptowanie prostych transakcji płatniczych, jak i zainteresowani bardziej zaawansowanymi możliwościami, takimi jak płatności za pomocą punktów, programy kuponów cyfrowych i inne usługi dodane, odkryją w urządzeniu V240m rozwiązanie, które spełnia ich potrzeby. Idealne urządzenie do płatności przy stoliku w restauracji, przy dostawach w kioskach oraz do szybkiej obsługi. Terminal spełnia najnowsze standardy PCI v.5.

PINPAD 1000SE CONTACTLESS

Jest to jedno z najlepiej sprzedających się urządzeń Verifone. To uniwersalne rozwiązanie łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających wprowadzenia kodu PIN. Konstrukcja PIN-pada 1000SE Contactless ułatwia jego obsługę: duży wyświetlacz i powiększone klawisze minimalizują ryzyko błędu podczas wpisywania kodu PIN i przyspieszają proces płatności.

VERIFONE ENGAGE V200T

Verifone V200t to wszechstronne urządzenie płatnicze, będące terminalem stacjonarnym, który dzięki łączności Ethernet oraz GPRS, spełni oczekiwania każdego biznesu. V200t należy do rodziny Verifone Engage i łączyw sobie cechy i funkcje najnowszej generacji z wszechstronnością̨, zapewniając punktom handlowo-usługowym elastyczność́ niezbędną̨ przy prowadzeniu działalności. Urządzenie wyposażono w interaktywny interfejs użytkownika i funkcje handlowe. Wyższy poziom zabezpieczeń́ daje użytkownikowi większe poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Terminal spełnia najnowsze standardy PCI v.5

INGENICO MOVE 2500

Jeden z najmniejszych mobilnych terminali płatniczych przekonuje nie tylko swoim niewielkim rozmiarem, ale również kształtem i przemyślanym designem. Możliwości, jakie oferują mocne nadajniki 3G, GPRS i WiFi niwelują zagrożenie braku zasięgu do minimum – co zostanie docenione przez każdego kuriera czy dostawcę, dla którego dotarcie do Klienta i bezproblemowa, szybka płatność jest najważniejsza. Zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa zapewnia pełen komfort i spokój zarówno przedsiębiorcy, jak i użytkownika, podczas każdej, nawet najmniejszej transakcji. Terminal spełnia najnowsze standardy PCI v.5.

INGENICO DESK 3500

Terminal Ingenico Desk 3500 to wysokiej jakości urządzenie, wyposażone w szybki procesor, duży 3,2’ kolorowy wyświetlacz, wygodną klawiaturę oraz wydajną drukarkę potwierdzeń. Wbudowany moduł NFC umożliwia dokonanie transakcji zbliżeniowych oraz mobilnych. Urządzenie ze względu na swoją wydajność, szczególnie polecane tam, gdzie jest wysoka liczb transakcji. Terminal spełnia standardy PCI v.5.

PIN PAD INGENICO DESK 1200

To uniwersalne urządzenie, które dzięki dużemu wyświetlaczowi i powiększonej klawiaturze (budowie PIN-pada), pozwoli uniknąć Klientom błędu przy wprowadzaniu kodu PIN. Idealnie sprawdzić się również w miejscach, gdzie Klienci często korzystają z płatności zbliżeniowych. Dzięki swoim parametrom oraz funkcjom, pozwala na przyspieszenie procesu akceptacji płatności. Terminal spełnia standardy PCI v.5.

mPOS INGENICO LINK 2500

Jest to jeden z najmniejszych terminali płatniczych w ofercie. Uniwersalny mPOS, który szczególnie polecany jest do branż mobilnych. Urządzenie nie posiada drukarki, dzięki czemu potwierdzenie może być wysyłane przez e-mail lub SMS, co znacznie przyspiesza i ułatwia przeprowadzenie transakcji. Jego niewielki rozmiar idealnie sprawdzi się w branżach wymagających dużej mobilności. Użytkowanie tego terminala jest bardzo proste, a dzięki wyeliminowaniu drukarki nie ma konieczności wymiany papieru. Zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, zapewnia pełen komfort pracy. Terminal spełnia standardy PCI v.5.